!DOCTYPE html> 1757311931232965
Ring name: Warhammer
Date of birth: 1983-09-17
Weight:   67 Kg
Height: 175 cm
Nationality: se SWEDEN
Representing Stockholm MT
Discipline: MUAYTHAI
27årige Shahrokni har i fjärran östern blödigt, svettats och framför allt utvecklat grymma kunskaper om MuayThai. Där till har han även gått en mängd matcher och byggt upp ett ordentligt record på nästan 50 fajter, flera av dessa har han dessutom avslutat med spektakulära knockouter.

{tab=Fighting Record}
MUAYTHAI
Fights: 48
Wins: 30
Losses: 17
Draws: 15
KO´s:
{tab=Professional Titles}
MUAYTHAI
SMTF Swedish Muaythai Champion

{tab=Amateur Titles}
No data
{tab=Previous Fights}

Result Opponent Method Event Title Date Round Time
x x x x x x x
x x x x x x x
x x x x x x x
x x x x x x x
x x x x x x x
x x x x x x x
x x x x x x x
x x x x x x x
x x x x x x x

{tab=Pictures}

{/tabs}

2010-09-27T08:39:45+00:00

Leave A Comment